BARTEK

Poznaj Nasze Produkty
Zobacz przykładowe wzory produktów


Body dziecięce długi rękaw


Body dziecięce krótki rękaw


Pajacyki niemowlęce


Piżamki dziecięce


Śpiochy i Kaftany


PółŚpiochy


Komplety Niemowlęce


Bielizna Dziecięca


Pozostałe produkty


O naszych produktach

Bawełna

Nasze produkty wykonane są z delikatnej i miękkiej dzianiny bawełnianej, która jest idealna dla wrażliwej skóry dziecka. Jest ciepła i miła w dotyku.

Bawełna jest produktem higroskopijnym, czyli posiada właściwości pochłaniania wilgoci do swojego wnętrza, pozostając przy tym sucha w dotyku, przez co zapobiega powstawaniu potówek. Idealnie reguluje temperaturę ciała dziecka podczas spaceru i snu.

Dzianina, z której wykonana jest nasza bielizna niemowlęca, to najlepszej jakości atestowana 100% bawełna znanego polskiego producenta dzianin. Kolory nadają im naturalne barwniki bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Wszystkie produkty wykonane są wyłącznie z polskich surowców. Bawełna nie uczula i jest wolna od alergenów.Funkcjonalność

Wszystkie produkty są wykonane starannie i z myślą o dziecku. Posiadają zapięcia na szybkie w odpinaniu i zapinaniu napy, które ułatwiają pielęgnację malucha. Zatrzaski w kroku pozwalają na wymianę pieluszki i pielęgnację gojącego się pępka, nawet podczas snu dziecka. Dzięki napom przy szyi szybko i bez krzyku przełożysz ubranka przez głowę dziecka. Zapięcia na brzuszku ułatwiają ubieranie malucha nawet przez osoby, które boją się, że zrobią delikatnemu dziecku krzywdę.

Wszystko po to, żeby opieka nad dzieckiem była bardziej komfortowa oraz by zaoszczędzić maluchowi niepotrzebnych nerwów.

Bawełniane ubranka możesz wielokrotnie prać i prasować nawet w wysokich temperaturach – zachowują swój kształt i kolor, co jest bardzo ważne przy bieliźnie dziecięcej. Użytkowanie naszych produktów jest bardzo szybkie i proste. Nie musisz prać ich ręcznie, ani prasować. Do prania możesz używać ogólnodostępnych środkach piorących dla dzieci.Wzory

Nasze ubranka posiadają bajeczne i kolorowe nadruki. Każdy wybierze wzór idealny dla siebie, poczynając od zabawnych wierszyków, oraz postaci z bajek, po aplikacje dziecięce i zwierzątka.

Nadruki wykonuje dla nas firma specjalizująca się w nadrukach dziecięcych, przez co są bezpieczne dla skóry dziecka. Nadruki są bardzo trwałe, po wielokrotnym praniu i użytkowaniu nie zmieniają swoich właściwości.

Posiadamy szeroką paletę barw i wzorów dzianiny, z której wykonywane są nasze ubranka.
Bezpieczeństwo

Jesteśmy producentem ubranek niemowlęcych, dlatego nasze wyroby muszą spełniać surowe wymagania dla tego typu produktów. Dzianina posiada wymagane atesty – przez co nie powoduje alergii i uczuleń, tak powszechnych w obecnych czasach.

Napy pozbawione są niklu i innych metali ciężkich, które są niebezpieczne dla zdrowia dziecka. Stop z którego są wykonane jest odporny na korozję i zużycie, po zewnętrznej stronie jest zabarwiony w kolorze dzianiny.

Produkty nie są konserwowane szkodliwymi związkami, ponieważ od razu trafiają do klienta, nie to co wyroby azjatyckie, które transportowane są w kontenerach przez długie miesiące.Doświadczenie

Zajmujemy się produkcją ubranek dziecięcych od 1987 roku. Nasze doświadczenie połączone z nowinkami z branży sprawia, że w nasze produkty zaopatruję się coraz więcej zadowolonych matek.

Kroje i modele wykorzystywane przez nas są sprawdzone i przetestowane przez tysiące zadowolonych klientów.


W naszej szwalni pracuje wykwalifikowany personel, który dokłada wszelkich starań, by nasze produkty były solidnie i profesjonalnie wykonane. Nasz park maszynowy zapewnia wysoką jakość produktów.Wygoda

Wygoda i funkcjonalność produktów jest dla nas niezmiernie ważna. Bielizna jest zaprojektowana tak, by zapewnić swobodne ruchy dziecka.

Ściągacz w półśpiochach i piżamach jest elastyczny i szeroki, by nie uciskać brzuszka oraz nadgarstków i kostek dziecka.

Produkty nie mają wystających szwów i elementów mogących drażnić delikatne ciało malucha. Pozbawione są również guzików i innych elementów, które mogą ulec połknięciu oraz sznurków zagrażających życiu dziecka.

Ubranka są zaprojektowane tak, żeby nie odsłaniać delikatnego ciała dziecka podczas zabawy i snu. Nasze produkty idealnie przytrzymują pieluszkę i pozwalają na jej szybką wymianę.